base64 image logo
Referencje

Opinie uczestników

Od jedenastu lat przyjeżdżam na to wydarzenie i mam okazję spotkać się z partnerami z branży i farmaceutycznej i kosmetycznej, wszystko w jednym miejscu. Jest to wspaniałe miejsce do robienia interesów, do integracji, do skontaktowania się nie tylko z klientami, którzy praktycznie wszyscy są tutaj na miejscu, ale także z konkurencją, z partnerami, z dostawcami. Tak więc gorąco polecam, ja będę uczestniczyć w każdej edycji.

Grzegorz Dziewanowski
S.M.Art

Kongres to bardzo dobra okazja do tego, żeby spotkać się z ludźmi z branży, do tego, żeby wymienić się doświadczeniem, do tego, żeby wejść razem we współpracę, w szczególności biorąc pod uwagę trudne wyzwania branży farmaceutycznej, z którymi się stykamy na co dzień.

Olga Bartocha
Novartis

Jesteśmy na tej imprezie kolejny raz, nie potrafię zliczyć który i myślę, że na pewno nie ostatni, biorąc pod uwagę to jak profesjonalnie, jaka skala tej imprezy ma miejsce, jak wielu klientów możemy tutaj spotkać – tych, z którymi współpracujemy na co dzień i nowych partnerów, więc myślę, że to jest optymalne, idealne miejsce, żeby móc się pojawić nie tylko zresztą prezentując swoje rozwiązania, ale też żeby posłuchać, co nowego dzieje się na rynku, o czym mówią przedstawiciele innych firm.

Jarosław Unzeitig
Statsoft Polska

My name’s Dale Natoli and with Natoli Engoneering Company we are at the Congresses here to promote the servises we got here, in Poland, in our work in Poland through training for the tablette compression parts.

Dale Natoli
Natoli Engineering Company

Można spotkać się z naszymi klientami, nie zawsze w oficjalnej, często też w nieoficjalnej, bardzo miłej atmosferze. Można, że tak powiem, rozwinąć kontakty czy też nawiązać nowe kontakty w branży.

Jacek Olko
Elpes

Translate »

Rejestracja

Zgłoś swój udział w Kongresie i ciesz się licznymi profitami z uczestnictwa w Kongresie!
Dla producentów Rejestracja online
Dla dostawców Rejestracja online