Najbliższa konferencja

 • 000

  Dni

 • :
 • 00

  Godzin

 • :
 • 00

  Minut

 • :
 • 00

  Sekund

Podziękowania za udział w 9. Kongresie Świata Przemysłu Farmaceutycznego - 7-9 listopada 2017r. - Hotel Ambasador Premium**** w Łodzi

Kolejna edycja Kongresu już za nami. Wspólnie z Honorowym Gospodarzem – firmą Aflofarm Farmacja Polska pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za liczny udział w 9. Kongresie Świata Przemysłu Farmaceutycznego, który odbył się w dniach 7-9 listopada w Hotelu Ambasador Premium w Łodzi.

Dziękujemy wszystkim Prelegentom za interesujące prelekcje, wystawcom za ciekawą prezentację oferty swoich firm, a uczestnikom za rekordową frekwencję, zaangażowanie i aktywny udział. Staraliśmy się stworzyć Państwu liczne możliwości nawiązania nowych relacji biznesowych i rozwijania istniejących już znajomości. Wyrażamy nadzieję, że Państwa udział w naszej Konferencji przełoży się na owocne kontrakty i kontakty.

Pragniemy również zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie, które są dla nas niezwykle cennym źródłem informacji, a także nieocenioną motywacją do dalszych działań, mających na celu udoskonalenie formuły naszego Kongresu tak, aby spełniał on w jak najwyższym stopniu oczekiwania naszych uczestników.

KONGRES W LICZBACH:

PONAD 400 UCZESTNIKÓW

60 ZAKŁADÓW PRODUKCYJNYCH

PRAWIE 180 PRZEDSTAWICIELI PRODUCENTÓW KOSMETYKÓW I LEKÓW

47 STOISK WYSTAWIENNICZYCH

70 WYSTĄPIEŃ Z BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ I KOSMETYCZNEJ

6 CIEKAWYCH WARSZTATÓW

2 WIECZORY INTEGRACYJNE

2 WYCIECZKI TECHNICZNE DO ZAKŁADÓW PRODUKCYJNYCH

TRZY DNI PEŁNE INSPIRACJI DOBIEGŁY KOŃCA…
 

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI I JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNEJ EDYCJI!
 

 

Na stronie zostaną wkrótce zamieszczone materiały oraz galeria zdjęć z konferencji.