Najbliższa konferencja

 • 000

  Dni

 • :
 • 00

  Godzin

 • :
 • 00

  Minut

 • :
 • 00

  Sekund

11. Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego - PODSUMOWANIE

Tegoroczny Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego z pewnością zostanie zapamiętany jako jeden z najbardziej udanych, a to za sprawą rekordowej frekwencji: w hotelu Ambasador Premium w Łodzi integrowało się łącznie ponad 460 przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz firm z otoczenia branży.

10. Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego i 11. Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego w skrócie:

- ponad 460 uczestników,

- 44 stoiska wystawiennicze,

- 93 prelekcje i wykłady,

- 20 różnych bloków tematycznych,

- 3 osobne sale konferencyjne,

- 2 wieczory integracyjne,

- 2 wycieczki techniczne.

Dotarliśmy do końca 10. Kongresu Świata Przemysłu Kosmetycznego i 11. Kongresu Świata Przemysłu Farmaceutycznego, a zatem nadszedł czas podsumowania naszego wydarzenia. Zdaniem zarówno gości kongresowych jak organizatorów, niewątpliwie była to impreza roku i jeszcze długo będziemy ją wspominać z sympatią.

Razem z Honorowymi Gospodarzami obu Kongresów - Verona Products Professional oraz Celon Pharma - pragniemy podziękować wszystkim Prelegentom za pełne merytoryki i pasjonujące wystąpienia, a także Uczestnikom za rekordowo liczne przybycie i aktywny udział w wydarzeniu. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w przyszłym roku w takim samym, a nawet poszerzonym gronie!

Oczywiście pozostajemy otwarci na Państwa opinie, które są dla nas niezastąpionym kierunkowskazem podczas nieustannego udoskonalania formuły naszych Kongresów.

DZIĘKUJEMY ZA TAK LICZNĄ OBECNOŚĆ PODCZAS TEGOROCZNEGO KONGRESU I JUŻ TERAZ SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PRZYSZŁOROCZNEJ 12. EDYCJI KONGRESU ŚWIATA PRZEMYSŁU FARMACEUTYCZNEGO!

 

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

Partnerzy kongresu